Yapı malzemeleri ve İnşaat sektöründe Yarım Asırlık tecrübe, güven, bilgi birikimi, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla,  günümüz teknoloji sistemlerini harmanlayarak Adil POYRAZ tarafından kurulan EMA POYRAZ  firması Yapı Malzemeleri alanında müşterilerinin taleplerini karşılamak amacıyla yenilikçi bakış açısıyla malzeme kalitesi, malzeme çeşitliliği, deneyimli personel ve gerekli ekipmanlarıyla, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve dürüst ticaret anlayışlarını ilke edinerek her geçen gün birçok marka ve ürün çeşitliliğini bünyesine katarak sistemleşmeye ve Kurumsallaşmaya devam etmektedir.

     Firmamız iş ortakları ile birlikte sektöründe ilk sıralara yükselmeyi amaçlayarak bu hedefleri doğrultusunda müşterilerini uygun fiyat ve kaliteli ürün güvencesi vermekle beraber profesyonellikle yaygın hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Değerlerimiz - Kalite Yönetimi


Ema poyraz , ülkemizin önde gelen ve kalitesini ispat etmiş markalarına bayilik yapmaktadır. Müşterileri memnuniyeti ilkesi gereği bu marka ve ürünlere çeşitlilik katmaya devam etmektedir.

Misyon & Vizyon

Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve uygun fiyat ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel ticaret  kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş ticaret anlayışıyla  teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Ülkemizde ekonomiye büyük katkı sağlayan inşaat sektöründe İş ortaklarına katma değer katarken aynı zamanda doğa ve çevre faktörlerini de göz ardı etmeden temiz çevre anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

Ülkemizde Yapı malzemeleri sektörünün büyümeye ve gelişmeye devam eden firmalarından biri olarak ; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılarken dürüstlük hedefini ilke edinen,  büyümeyi ve kaliteyi hedef alan, Sektörüne  katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefliyoruz.